Background

A është i besueshëm Betsmove? Cilat janë mënyrat e depozitimit?Betsmove është një faqe bastesh sportive që funksionon që nga viti 2003. Kompania ka selinë në Maltë dhe ofron shërbimet e saj për lojtarët nga e gjithë bota. BetsMove ofron katër lloje bonusesh: bonuse të mirëseardhjes, ringarkimit, referimit dhe ndeshjes së depozitave. Bonusi i mirëseardhjes përbëhet nga një bonus ndeshje 100% deri në 250 euro pa kërkesë për depozitim për lojtarët e rinj të moshës 18-21 vjeç.
A ka mënyra të tjera depozitimi? A është e sigurt të luash me BetsMove?
Po, BetsMove ofron metoda depozitimi që mund të përdorin të gjithë lojtarët. Një shumëllojshmëri e gjerë opsionesh pagese janë të disponueshme për t'ju ndihmuar të financoni llogarinë tuaj dhe të luani në kazino.
Nga ana tjetër, tërheqjet mund të bëhen përmes një sërë metodash të ndryshme. Kërkesat për tërheqje duhet të bëhen brenda 24 orëve nga bërja e një kërkese për tërheqje në zyrën e arkëtarit ose në tryezën e mbështetjes së bisedës drejtpërdrejt.
Të gjitha tërheqjet përpunohen brenda 24 orëve pas konfirmimit nga stafi ynë, i cili kontrollon dy herë dokumentet e vlefshme përpara se të përpunojë çdo kërkesë për tërheqje nga llogaritë e klientëve tanë në BetsMove Casino!
Tërheqjet Po në lidhje me tërheqjet? A janë të shpejtë?
Koha që duhet për të kryer tërheqjen varet nga metoda që zgjidhni. Tërheqjet përpunohen brenda 24 orëve nga kërkesa. Ju mund t'i tërheqni të ardhurat tuaja me transfertë bankare, kartë krediti ose Skrill.
Betsmove ofron tërheqje falas deri në 50 dollarë në muaj dhe 100 dollarë në muaj për anëtarët VIP.
Ju gjithashtu mund t'i tërheqni fitimet tuaja me kartë krediti dhe Skrill. Shuma minimale e tërheqjes është 50 dollarë dhe nuk ka kufi maksimal të tërheqjes. Betsmove ofron një larmi mënyrash pagese duke përfshirë Visa, MasterCard, Maestro, Skrill dhe transferta bankare.
Kompania gjithashtu ka bashkëpunuar me Genesys për t'u ofruar lojtarëve të saj një mënyrë alternative pagese. Kjo ju lejon të financoni llogarinë tuaj duke përdorur një faturë telefoni.
Betsmove Betsmove ofron dy lloje bonusesh. Një bonus mirëseardhjeje dhe një bonus ringarkimi. E para përbëhet nga një bonus ndeshje 100% deri në 250 EUR. E dyta është si më poshtë: 15% në depozitën e parë, 25% në depozitën e dytë dhe 40% në depozitën e tretë. E gjithë kjo është e disponueshme për lojtarët e rinj të moshës 18 deri në 21 vjeç.
Siç u përmend më lart, Betsmove ofron dy lloje bonusesh. Një bonus mirëseardhjeje dhe një bonus ringarkimi. E para përbëhet nga një bonus ndeshje 100% deri në 250 EUR. E dyta është si më poshtë: 15% në depozitën e parë, 25% në depozitën e dytë dhe 40% në depozitën e tretë. E gjithë kjo vlen për lojtarët e rinj të moshës 18-21 vjeç.
Bonusi është i disponueshëm jo vetëm për lojtarët e rinj, por edhe për lojtarët e moshës 18-21 vjeç. Dhe shuma maksimale e bonusit është 50 EUR. Kushtet janë të ngjashme me kushtet e bonusit të mirëseardhjes. Gjithçka që duhet të bëni është të futni kodin promovues "BETSMOV" kur bëni një depozitë dhe të kërkoni bonusin tuaj.
Bonusi është i disponueshëm për të gjithë lojtarët e moshës 18-21 vjeç dhe bast maksimal pa pagesë është 50 EUR. Futni kodin promovues "BETSMOV" kur bëni një depozitë për të kërkuar bonusin tuaj.
Një numër mënyrash të ndryshme pagese janë të disponueshme në BetsMove Casino për lojtarët që dëshirojnë të depozitojnë. Këto përfshijnë: Visa, MasterCard, Wire Transfer dhe Bitcoin. Të gjitha depozitat mund të bëhen me një shumë minimale prej 10 USD.Kushtet janë të ngjashme me kushtet e bonusit të mirëseardhjes. Gjithçka që duhet të bëni është të futni kodin promovues "BETSMOV" kur bëni një depozitë dhe të kërkoni bonusin tuaj. Bonusi është i disponueshëm për të gjithë lojtarët e moshës 18-21 vjeç dhe bast maksimal pa pagesë është 50 EUR. Futni kodin promovues "BETSMOV" kur bëni një depozitë për të kërkuar bonusin tuaj.
Betsmove është një vend i mrekullueshëm për të luajtur lojërat tuaja të preferuara. Ai ofron shumë lloje të ndryshme bonusesh dhe promovimesh dhe ato janë të disponueshme për të gjithë lojtarët, pavarësisht nga mosha ose vendndodhja e tyre. Faqja e internetit është e lehtë për t'u naviguar dhe nuk keni nevojë të regjistroheni përpara se të luani për para të vërteta për sa kohë që keni një lidhje interneti në pajisjen tuaj!